אפליקציה לאנדרואיד - עצים בינאריים

פותחה ע"י חן אגסי ואורן גזלה

אנו, חן אגסי ואורן גזלה, תלמידי בית הספר אורט סיגאלובסקי פיתחנו אפליקציה, BTN Builder, לעצים בינאריים.

ממשק האפליקציה נוח ומותאם למשתמש - באמצעות הכנסת שתי סריקות (סריקה תוכית וסריקה תחילית או סופית), נבנה עץ בינארי בצורה ויזואלית בלחיצת כפתור אחת, כפי שבד"כ מוצג בבגרויות, וכן מוצגות הסריקות הבאות לפי העץ שהתקבל: סריקה תחילית, סריקה תוכית, סריקה סופית וסריקה לפי רמות.

מכיוון שהשנה (תשע"ד, 2014) ניגשנו למדעי המחשב ב', החלטנו לפתח אפליקציה שתעזור לתלמידים המתקשים בהבנת עיקרון הסריקות על עץ בינארי. הדבר יעזור לתלמידים לראות אם הם צודקים או לא בשלב הסופי של שרטוט העץ מתוך סריקות נתונות, וכן הבנת העץ הבינארי תהיה ברורה יותר עקב שימוש באפליקציה.

באופן אישי, האפליקציה הזו הייתה יכולה לתרום לנו רבות בשנה החולפת, אילו הייתה ולכן פיתחנו אותה. אין ספק כי האפליקציה תתרום לתלמידים רבים ואולי אף תעזור למורים בהוראת הפרק על העצים הבינאריים.

אנו פונים אלייך בבקשה שתפרסמי את האפליקציה שלנו באתר שלך על מנת שתלמידים רבים יוכלו להנות ממנה, כפי שאנו נהננו משאר התכנים באתרך. מדובר כרגע בגרסת בטא בסיסית שעתידה להשתדרג. יתרה מכך, יש לציין שאנו פתוחים להצעות בכל הקשור באפליקציות ככלל, ובאפליקציה זו בפרט. נעריך שיתוף פעולה מאוד.

ניתן להוריד את האפליקציה בלינק הבא:  /http://www.mediafire.com/download/y1pmgqd516tosjw/BTNBuilder_-_v1.1.apk

  

תודה מראש וחופשה נעימה,
חן אגסי ואורן גזלה
androidchenoren@gmail.com

 * כל הזכויות שמורות ומוגנות לחן אגסי ולאורן גזלה